az-ubytovani.info **** Penzion U Chodskeho Hradu ubytovanie Domazlice

**** Penzion U Chodskeho Hradu ubytovanie Domazlice

Penzion Domazlice U Chodskeho Hradu Ubytovanie v Domažliciach:
Penzion U Chodského Hradu
ponúka očarujúce ubytovanie v historickom centre mesta Domažlice. Ak sa chystáte na dovolenku, víkendovú cestu alebo na pracovnú cestu potom iste oceníte komplexné aj doplnkové služby, ochotný a milý personál ústretový a otvorený k osobným želaním.

Penzion U Chodského Hradu Domažlice ubytovanie:
Vkusne vybavený penzión s jemným nádychom Chodskej kultúry ponúka ubytovanie v krásnych, priestranných 1 - 4 lôžkových izbách aj apartmánoch. Možnosť výberu konkrétnej izby na osobné prianie je samozrejmosťou. Raňajky formou švédskych stolov, studeného i teplého menu - z ponuky čerstvého klasického i celozrnného pečiva, cereálií, mliečnych výrobkov, syrov i údenín, ovocia a zeleniny, studených i teplých nápojov. Obedy a večere na želanie vo vybraných reštauráciách s príjemnou atmosférou z menu českej, Chodské alebo medzinárodnej kuchyne. V prízemí objektu sú k dispozícii potraviny SPAR.

Penzion U Chodského Hradu v Domažliciach vybavenie izieb:
1 - 4 lôžkové izby aj apartmány so satelitnou televíziou, wifi internetom a s vlastnou kuchynkou vrátane itinerára, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Služby na želanie - prístelka alebo detská postieľka, raňajky a kvety na izbu, ... Tešíme sa akýmkoľvek otázkam i prianím.

Penzion U Chodského Hradu služby:
Na prianie je možné uschovať bicykle, motocykle, pre osobné automobily je vyhradené parkovisko priamo pri penzióne. Centrum mesta ponúka veľmi kvalitné zastúpenie poskytovaných služieb. S ich dostupnosťou a polohou veľmi radi oboznámime v deň príchodu.

Dovolenka Chodsko Domažlice Penzion U Chodského Hradu a okolie:
Chodský kraj ponúka početné možnosti k úžasným výletom a duševnej relaxácii. Odporúčame napríklad: múzeá: Chodský Hrad, J. Jindricha, J.S. Koziny v Újezde. Galéria: Bratí Špilarov. Hrady: Rýzemberg, Nový a Starý Herštejn, Netreb. Zámky: v Horšovskom Týne, Ronšperk - Pobežovice. Rozhľadne: Čerchov, Koráb, Bolfánek, Domažlická veža. Botanická záhrada: Americká záhrada u Chudenic. Festival: Chodské slávnosti a Vavrinecká púť.

Srdečne ďakujeme za dôveru i priazeň, tešíme sa akýmkoľvek prianím a prajeme pekný a príjemný deň.
Penzion Domazlice U Chodskeho Hradu - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Domazlice U Chodskeho Hradu - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Domazlice U Chodskeho Hradu - možnosť pripojenia na internetPenzion Domazlice U Chodskeho Hradu - k dispozícii letná terasaPenzion Domazlice U Chodskeho Hradu - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Domazlice U Chodskeho Hradu - akceptuje creditné karty VISAPenzion Domazlice U Chodskeho Hradu - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Domazlice U Chodskeho Hradu - akceptuje creditné karty JCBPenzion Domazlice U Chodskeho Hradu - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Domazlice U Chodskeho Hradu - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Domazlice U Chodskeho Hradu - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Domazlice U Chodskeho Hradu - Izby s vlastnou toaletouPenzion Domazlice U Chodskeho Hradu - Iybz sú vybavené televízorom